Gölcük İçin El Birliğiyle Çalışmaya Devam Edeceğiz
19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Türkiye Muhtarlar Derneği Gölcük Şubesi?ni ziyaret eden Başkan Sezer, ?Muhtarlarımızla Gölcük için el birliği ile çalışmaya devam edeceğiz. Tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününüzü kutluyorum? dedi.
Orjinal Resim

19 Ekim 2015 tarih ve 29507 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan Başbakanlık Genelgesi ile 19 Ekim Muhtarlar Günü Gölcük’te de coşkuyla kutlandı. İlk olarak Atatürk Anıtı’na Çelenk Sunma Töreni’yle başlayan kutlamalar, Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut ve Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in Türkiye Muhtar Derneği Gölcük Şubesini ziyaretiyle devam etti. Başkan Sezer, Dernek Şube Başkanı Bilge Saral’a çiçek takdim edip muhtarlar gününü kutladı.

 

“MUHTARLAR TOPLUM İÇERİSİNDE KANAAT ÖNDERLERİDİR”

 

Dernek Başkanı Bilge Saral’ın ev sahipliğinde mahalle ve köy muhtarlarının yoğun katılım gösterdiği ziyarette bir konuşma yapan Başkan Sezer şunları söyledi: “Bizim muhtarlarımıza verdiğiniz değeri zaten sizler biliyorsunuz. Muhtarlar kendi mahallesinde hem belediye başkanı, hem de kaymakam gibidirler. Muhtarlarımız belediye başkanı gibi seçimle gelir. Yalnız arada bir fark vardır; muhtarlar siyasetten uzak, toplum içerisinde kanaat önderi olarak görülen sevilen ve sayılan kişilerdir. Dolayısıyla; Gölcük’ün tüm mahallelerini temsil eden ve ilçemizdeki tüm hemşehrilerimizin benimsedikleri ettikleri kişilerle şuan bir aradayız” dedi.

 

“GÖLCÜK İÇİN EL BİRLİĞİYLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

 

Konuşmasına devam eden Başkan Sezer, “Ben sizlerle birlikte olmaktan, sizinle birlikte Gölcük’ün geleceği için bir şeyler yapabilmekten dolayı çok memnunum. Zaten ayda iki defa mahalle muhtarlarımızla, ayrıca daha önce köy olan mahallelerimizin muhtarlarıyla bir araya geliyoruz. Sizler aslında Gölcük’teki sorunları kılcal damarlar gibi bizlere iletebilmeniz sayesinde, sorunlara çözüm üretebilmek noktasında gayret sarf ediyoruz. Bu ana kadar olumlu bir şekilde yaptığımız çalışmalardan dolayı hepinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonra da Gölcük için el birliği ile çalışmaya devam edeceğimizi belirterek 19 Ekim Muhtarlar Gününüzü kutluyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.  Gölcük Kaymakamı Sayın Cengiz Karabulut 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutlayıp, muhtarların önemine değindiği bir konuşma yaptı. Dernek Şube Başkanı Bilge Saral da ziyaret için Başkan Sezer ve Kaymakam Karabulut’a teşekkürlerini iletti.

 


Diğer Resimleri

Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
 
| Haberi Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş


Diğer Haberler
Başkan Sezer´den Öğretmenler Günü Mesajı
Gölcük´te Muay Thai Heyecanı
Muay Thai?nin yıldız isimlerinin r
Gölcük´te Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü Etkinlikleri Yapılacak
Gölcük Belediyesi ve Gölcük Kaymak
Başkan Sezer´den Üçüz Bebeklere Ziyaret
Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldır
Gölcük´te Dev Spor Organizasyonu Cumartesi Günü
Muay Thai?nin yıldız isimlerinin r
Gölcük´ün Genç Ressamlarının Resimleri Hayran Bıraktı
Gölcük Belediyesi tarafından Yaz d
Gölcük Belediyesi Sanat Evi´nde Anlamlı Sergi
Gölcük Belediyesi tarafından gerçe
Başkan Sezer Yeni Haftaya Temizlik İşleri Ekibiyle "Bismillah" Dedi
Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri
Gölcük
Gölcük Tarihi ve Kültürü..
Gölcük´ün, tarihi gelişimine İzmit ve çevresinin de içinde bulunduğu, eski Yunanlılar ile Romalıların Bitinya (Bithynie) dedikleri bölge ile başlamak...
Kurumsal
Başkan
Belediye Hakkında
Başkan Yardımcıları
Belediye Meclisi
Basında Biz
Müdürlükler
Muhtarlıklar
Stratejik Plan
Performans Programı
Hizmet Standart Tabloları
Bilgi Hizmetleri
Dahili Numaralar
Beyaz Masa
Önemli Linkler
Belediye İletişim
İhalelerimiz
Dokümanlar
Gölcük Bülteni
Yüzme Havuzu Programı
İmar Planı Askıları
Acil Durum Toplanma Alanları
Bilgi Edinme
Gölcük
Fotoğraf Albümü
Gölcük Hakkında
Web Mail
Kurumların Web Adresleri
Gölcük Kaymakamlığı
Gölcük Kent Konseyi
Gölcük Devlet Hastanesi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Site Haritası
Site Yönetimi Gölcük Belediyesi
Bilgi İşlem Müdürlüğü
İçerik Yönetim Sistemi (K7)