/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber
GÖLCÜK´TEKİ GENÇLERE YÖNELİK HİZMETLER ´TAM BANA GÖRE FESTİVALİ´NDE TANITILDI
Orjinal Resim

Gölcük Belediyesi, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca Başkent Millet Bahçesi'nde gençlere yönelik düzenlenen ‘Tam Bana Göre Festivali’ne ilçenin ve ilçede hayata geçirilen projelerin tanıtımını yaptı.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca 16-21 Kasım'da Ankara Millet Bahçesi'nde gençlere yönelik gerçekleştirilecek "Tam Bana Göre Festivali" başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını yaptığı festivale, Gölcük Belediye Belediyesi de yerini alarak ilçede gençlere yönelik yapılan hizmetlerini tanıttı. Festivalin açılış gününde Gölcük Belediyesi’nin standında gençlerle bir araya gelen Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, ilçede gençlere yönelik yapılan hizmetler hakkında ziyaretçilere bilgiler verdi.

GÖLCÜK’TEKİ HİZMETLER ANKARA’YA TAŞINDI

Millet Bahçesi’nde düzenlenen festivalde, AK Parti belediyeleri faaliyetlerini sergileyerek, hizmetlerini anlatarak, yöresel lezzetlerini tanıtacak. Müzik dinletileri ve konserlerin düzenleneceği festivalde, genç sanatçılar sahne alacak. Tiyatro, sinema ve e-spor etkinliklerinin de gerçekleştirileceği festivalde açılan Gölcük Belediyesi standında da gençlere yönelik yapılan hizmet ve faaliyetler gençlere aktarılarak, tanıtıcı broşürler dağıtıldı.

GÖLCÜK BELEDİYESİ’NİN HİZMETLERİ GENÇLERE ANLATILDI

Gölcük Belediyesi standında gençlere yönelik hizmet arasında yer alan beden eğitimi bölümü ve POMEM sınavlarına hazırlık kursları, Gölcük Belediyesi Dijital Kütüphane, Değirmendere Yalı Evleri Kütüphanesi, Gölcük Sanat Galerisi Kütüphanesi, 3D Yazıcı Atölyesi, Gölcük Belediyespor, Öğrencilerin Bireysel ve Sosyal Gelişimini Destekleme Projesi, müzeler, sosyal ve kültürel tesisler, ilçedeki kültürel, sportif ve sosyal faaliyetler ayrıntılı şekilde ziyaretçilere tanıtıldı.

GENÇLERİMİZE VERDİĞİMİZ DEĞERİN GÖSTERGESİ

Millet Bahçesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile açılan festivalde ilçeyi tanıtmaktan gurur duyduklarını dile getiren Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Görev süremizin ilk gününden itibaren bir yandan ilçemizin ihtiyaçlarını giderirken bir yandan da Gölcük’ün geleceğine yatırım yapacak projeleri hayata geçirdik. Tüm bunları yaparken geleceğimizin teminatı olan gençlerimize yönelik yatırımlarımızı da birer birer tamamlayarak hizmete sunduk. Gençlerimize verdiğimiz değerin göstergesi olan hizmetlerimizi festival alanındaki standımızda en iyi şekilde tanıtacağız” dedi.

Yorum Yaz  l 
İlet  l 
Arşiv  l 
Yazdır  l 
Fotoğraflar