/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber
İPEKYOLU BULVARI - 676.SOKAK KESİŞİMİ KAVŞAK VE SİNYALİZASYON PROJESİ TAMAMLANDI
Orjinal Resim

Gölcük Gölcük Şirinköy Mahallesi 676. Sokak ile 678. Sokak kesişiminde trafiği düzenli hale getirecek kavşak düzenlemesi tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

Gölcük’te çok sayıda trafik kazasının yaşanması sebebiyle vatandaşlar tarafından düzenleme talebinde bulunulan İpekyolu Bulvarı - 676.Sokak Kesişimi’nde kavşak ve sinyalizasyon projesi (Kervansaray üstü, Sivritepe Konutları Kavşağı) tamamlanarak hizmete girdi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışma ile Sivritepe TOKİ Konutları, İhsaniye ve bölgedeki köylere ulaşımın sağlandığı İpek Yolu Bulvarı’ndaki yeni kavşak düzenlemesi, vatandaşların ulaşımını konforlu hale getirdi.

YAPILAN KAVŞAK DÜZENLEME İLE YOL DAHA GÜVENLİ HALE GELDİ

Yağmur suyu hattı yapılan İpek Yolu Bulvarı'nda trafik akışı yapılacak kavşak düzenleme ile daha sağlıklı hale geldi. Bin 200 ton plent miks temel serilen kavşak yapımı projesinde, 600 ton binder asfalt serimi yapıldı. Kaldırım imalatları yapılan, kavşakta tabelalandırma ve yol çizgilerinin çizilmesi ile yol güvenliği ve düzenli bir hale geldiğini söyleyen Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Tahir Büyükakın olmak üzere, emeği geçenlere teşekkür etti.

Yorum Yaz  l 
İlet  l 
Arşiv  l 
Yazdır  l 
Fotoğraflar