/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber
BAŞKAN SEZER´DEN YENİ YIL MESAJI
Orjinal Resim

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajda:

 

“Değerli Hemşehrilerim

 

Başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın pekiştiği daha müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni umut ve beklentilerin oluştuğu yeni bir yıla giriyoruz.

 

2020 yılının muhasebesini yaparken, yeni yılın en iyi şekilde geçmesi için hangi adımların atılması gerektiğini düşünmek, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmek durumundayız.

 

Yeni yılda, huzura ve mutluluğa olan umudumuzu tazeleyerek, beklentilerimize ulaşmak için 2020 yılında olduğu gibi çok çalışacağız. Kentimizin tüm kesimleriyle birlikte el ele vererek, Gölcükümüzü daha üst noktalara çıkarmanın, adını sanat, kültür ve spor ile tüm ülkeye duyurmanın, büyük bir şevkle ve azimle mücadelesini vermeye devam edeceğiz.

 

Bunun yanında da; kentimizi ticari yönden çekim merkezi olmasını sağlayacak, kalkındıracak, geliştirecek daha müreffeh bir yaşama hemşehrilerimizin ulaşmasını sağlayacak projelerimizi de bir bir gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle 2021 yılının; barışın, sevgi, saygı ve hoşgörünün tüm dünyada hâkim olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma, birlik ve beraberlik duygularının ivme kazandığı, Korana Virüs salgınının bittiği, ümitlerin ve hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir yıl olması dileğiyle, Gölcüklü hemşehrlerimin yeni yılını kutlar; ilçemize, ilimize ve ülkemize, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini dilerim” dedi.

Yorum Yaz  l 
İlet  l 
Arşiv  l 
Yazdır  l